Organisering og styre

Bedriftsidrettslaget er organisert av et styre og flere lag og interessegrupper. Hver gruppe har en gruppeleder som er ansvarlig

for gruppensdrift og stell.

I årsmøtet gjennomført 27. februar 2018, kl 16:00 i kommunegården ble det fornyet tillitt til det sittende styre.

Styret består av følgende medlemmer:

Pedro Ardila

Leder
Tlf 67 50 45 16 / 918 74 991
pedro.ardila@baerum.kommune.no

Kristin Karlstad

Styremedlem 2
Tlf 67 50 34 42
kristin.karlstad@baerum.kommune.no

Jannicke S. Torp

Nestleder
Tlf 67 50 34 39 / 99 02 64 17
jannicke.torp@baerum.kommune.no

Kanwel Malik

Kasserer
Tlf 67 50 36 31
kanwel.malik@baerum.kommune.no

Ketil Wansvik

Styremedlem 1
Tlf 67 50 40 94
ketil.wansvik@baerum.kommune.no

Kjell Berge

Sekretær
Tlf 67 50 43 20
kjell.berge@gmail.com

Levert av IdrettenOnline